vica shqip sorted by
relevance

Admin03.08.2021

Seks

I kisha thon me ma fal shkopin magjik, ja kthen shoki.
3509
Admin29.08.2021

Vica Shqip: Nje gjahtar i zoti e i vjeter

Po, se edhe ata kan gjak shqiptari.
6400
Admin06.08.2021

Vica

— Si e ke mbiemrin? Ishte Shqiptari, Italiani, Francezi dhe po flisnin per seks.
94010
Admin05.09.2021

Humor dhe Barcoleta

Monika "Vec nje moment, se ne goj e kam po.
6808
Admin07.08.2021

Vica nga Kosova (gegnisht)

Re: Vica nga Kosova gegnisht Takohen dy peshkaqena edhe i kan dert njani ati tjetrit? Ca thua thot gruaja se eshte turp.
8909
Admin28.06.2021

Barcoleta me qesharake qe keni ndegjuar?

Del nga kinemaja dhe vete ne mal dhe i thot gruas: Grua ke me ma marr me goj.
9308
Admin12.07.2021

Barcoleta 18+

.
9805
Admin27.06.2021

Barcoleta me qesharake qe keni ndegjuar?

lol Nje tjeter e ngjajshme.
7703
Admin26.08.2021

Vica Shqip

Ne asnje menyr i thot ajo ne kete kriz na duhen punet.
5803
Admin24.07.2021

Seks

Kamarieri e vet: A me shllag a pa shllag? Pi vet ni fmi plakin.
2004